"Limak Enerji Kortu" tenis severlerin hizmetinde
23.6.2014

"Limak Enerji Kortu" tenis severlerin hizmetinde


Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü’nde (TED) bulunan ve Limak Enerji sponsorluğunda tamamen yenilenerek uluslararası standartlara kavuşturulan ’Limak Enerji Kortu’, 20 Haziran Cuma günü düzenlenen törenle açıldı.

Kortun açılışı nedeniyle gerçekleştirilen TED Senyör Oyuncuları müsabakasında Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir & Engin Kratzer’in Nejat Müldür & Yavuz Erkangil ile yaptığı çiftler maçı, konuklar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.

Limak Enerji sponsorluğunda tamamen yenilenerek uluslararası standartlara uygun hale getirilen TED Spor Kulübü bünyesindeki ’Limak Enerji Kortu’ tenis severlerin hizmetine açıldı.

Kurdele kesiminin ardından TED Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet E. Tınaz tarafından, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’e teşekkür plaketi sunuldu.

Özdemir, Limak olarak, gençleri spora yöneltmeyi amaçladıklarını ve sproculara destek olmayı her fırsatta sürdürdüklerini belirterek, "Global bir firma olma yolunda hızla ilerlerken sosyal sorumluluklarımızı da unutmuyoruz. Bu kapsamda TED Spor Kulübü’ne ve tenis severlere uluslararası standartlarda yapılmış olan Limak Enerji Kortu’nu kazandırdığımız için çok mutluyuz. Spora, kültüre ve sanata verdiğimiz destek bu vizyon ile devam edecektir." dedi.

Prof. Dr. Mehmet E. Tınaz ise, "TED Spor Kulübü olarak Limak Enerji’nin ve üyelerimizin değerli katkılarıyla yapılan yeni kortumuzu profesyonel sporcularımızın kullanımına sunuyoruz." diye konuştu.

Açılış töreninin ardından Davis Kupası turnuvasında Türkiye’yi temsil eden milli takım oyuncuları korta çıktı. Ardından gerçekleştirilen TED Senyör Oyuncuları müsabakasında karşı karşıya gelen Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir & Engin Kratzer’in Nejat Müldür & Yavuz Erkangil ile yaptığı maç, konuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.