Slide background Slide thumbnail

Limak Uludağ Elektrik Müşteri Kazanmaya Devam Ediyor

 

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla geliştirdiği uygulamalar ile enerji sektörünün öncü firması Limak Uludağ Elektrik; müşterilerine avantaj sağlamaya devam ediyor. DenizBank ile yaptığı işbirliği ile Limak Uludağ Elektrik; müşterilerine, fastPay uygulaması ile elektrik faturası ödemelerinde yüzde 5 indirim sağlıyor.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da görevli tedarik şirketi olan Limak Uludağ Elektrik; elektrik faturalarında müşterilerine mobil ödeme kolaylığı ile fastPay üzerinden ödemelerde indirim imkanı sunuyor. DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılar da fastPay hesabından ya da diledikleri herhangi bir kredi kartıyla ödeme yapabiliyor. Mevcut elektrik fatura tutarının ödemesini fastPay aracılığıyla gerçekleştiren Limak Uludağ Elektrik Müşterileri, yüzde 5 indirim kazanırken; söz konusu indirim tutarı, kullanıcının fastPay bakiyesine yükleniyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; enerji sektöründeki yatırımlarını ve projelerini yeni teknolojileri takip ederek, online ve mobil işlemlerde geliştirdiklerini belirterek, müşteri memnuniyeti uygulamalarına fastPay ile bir yenisini eklediklerini kaydetti. Aytac, ’’Müşterilerimize; bu uygulamayla ödeme yaptıklarında hem zamandan kazanma, hemde indirimden yararlanma imkanı sunuyoruz. Müşteri işlem merkezine gelmeden, herhangi bir indirim sözleşmesi imzalamadan, kolaylıkla indirimden yararlanabiliyorlar. Yapmaları gereken sadece elektrik faturasını fastPay üzerinden ödemek. Hem konut hem de ticarethane müşterilerimizi içine alan geniş bir kitleye, elektrik faturalarında tasarruf etme imkanı sunuyoruz.” diye konuştu.

Kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulunan DenizBank Dijital Ödeme Sistemleri Satış Grup Müdürü Lütfi Akbulut, fastPay ile birbankanın kendi müşterisi olmayan kullanıcılara para gönderme imkanı sağladığınıve geçen zaman içerisinde bu uygulama ile sundukları avantajları çeşitliişbirlikleri ile zenginleştirdiklerini belirterek, Limak Uludağ Elektrik ileortak kampanyaya imza atmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK MÜŞTERİLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR
 
Copyright © 2015 Limak Holding. Tüm hakları saklıdır.
Limak Enerji bir Limak Şirketler Grubu üyesidir.